Serdar Hakan DÜZGÖREN

Autodesk’in dünya’da sınırlı sayıda profesyonele verdiği Autodesk Expert Elite ünvanına sahip DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1980 İstanbul doğumlu olan DÜZGÖREN geçmiş yıllarda AutoCAD 2B ve 3B, CorelDraw, Freehand, QuarkXPress, Adobe Photoshop gibi birçok yazılım kullanarak kurumlara danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2004 yılından itibaren 3Ds Max ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmeye başlayan DÜZGÖREN günümüze kadar yerli ve yabancı firmada birçok projede görev almış, danışmanlık hizmeti sağlamış ve danışman/eğitmen olarak çalışmalarını halen sürdürmektedir. Modelleme teknikleri dahilinde render motorları da olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gideren birçok konuda onlarca eğitim gerçekleştirmiş ve yüzlerce makale yayınlamıştır. 2014 yılından itibaren Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğuna dahil olarak paylaşımlarını Autodesk kanalları üzerinden gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Uzmanlık alanı kapsamında yer alan konularda konuşmacı olarak kurumsal ve üniversite etkinliklerinde yer almaktadır. Ücretsiz olarak online seminerler gerçekleştirmektedir. Bilgi birikimini Autodesk kullanıcılarıyla paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Tüm bu çalışmaları neticesinde Autodesk tarafından Autodesk Expert Elite ünvanına layık görülmüştür. Soru, görüş ve önerileriniz için info@serdarhakan.net adresinden iletişim kurabilirsiniz. www.serdarhakan.net adresinden paylaşımlara erişebilirsiniz. www.autodesk.com.tr/topluluk adresi üzerinden Autodesk kullanıcılarına yönelik gerçekleştirilen çalışmalara ulaşabilirsiniz.


Cihan GÜLAÇ Bilişim Liderleri;

Serdar Hakan Autodesk Program hakimiyeti üst seviyede olan gerçek bir profesyoneldir onu tanımak, onunla aynı grupta olmak, onunla ortak işler çıkarmak benim için büyük bir şereftir.

Olcay KÜK Autodesk Türkiye

Serdar Hakan, motivasyonu yüksek ve disiplinli çalışma stiliyle alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kendini sürekli geliştiriyor olması ve deneyimlerini paylaşıyor olması onu iyi bir takım arkadaşı yapıyor.


Autodesk Yetkili Eğitmen Bilgileri:
Autodesk Education Identity ID Number :5102634
Autodesk Education Instructor ID Number :46753

Röportaj ve Etkinlikler

Referanslar