Serdar Hakan DÜZGÖREN

Serdar Hakan DÜZGÖREN 1997 yılından itibaren Autodesk ürünleriyle ilgili çalışmalar gerçekleştirmektedir. 1980 İstanbul doğumlu olan DÜZGÖREN geçmiş yıllarda AutoCAD 2B ve 3B, CorelDraw, Freehand, QuarkXPress, Adobe Photoshop gibi birçok yazılım kullanarak kurumlara danışmanlık ve proje geliştirme alanlarında çalışmalar gerçekleştirmiştir.

2004 yılından itibaren 3Ds Max ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmeye başlayan DÜZGÖREN günümüze kadar yerli ve yabancı firmada birçok projede görev almış, danışmanlık hizmeti sağlamış ve danışman/eğitmen olarak çalışmalarını halen sürdürmektedir. Modelleme teknikleri dahilinde render motorları da olmak üzere sektörün ihtiyaçlarını gideren birçok konuda onlarca eğitim gerçekleştirmiş ve yüzlerce makale yayınlamıştır.


Cihan GÜLAÇ Bilişim Liderleri;

Serdar Hakan Autodesk Program hakimiyeti üst seviyede olan gerçek bir profesyoneldir onu tanımak, onunla aynı grupta olmak, onunla ortak işler çıkarmak benim için büyük bir şereftir.

Olcay KÜK Autodesk Türkiye

Serdar Hakan, motivasyonu yüksek ve disiplinli çalışma stiliyle alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kendini sürekli geliştiriyor olması ve deneyimlerini paylaşıyor olması onu iyi bir takım arkadaşı yapıyor.

Tolgay HIÇKIRAN Codeo

Serdar Hakan, İş disiplini ve ahlakı ile yüksek performanslı her zaman farklı olmayı başarmıştır.

Mehmet Akif TOPLU MTE Akademi

Serdar Hakan, Üstün bilgi seviyesi program hakimiyeti ile daima bir adım önde olmayı başarmıştır.

Tuncay BAKKAL 

Serdar Hakan, İş deneyimi, profesyonelliği ile her zaman başarının peşinden koşan bir kişilik olmayı başarmıştır.


Röportaj ve Etkinlikler

Referanslar

[/vc_row]